Плануєте зайнятися благоустроєм вашої садової ділянки? А ви вже замислювалися, які рослини будуть радувати ваш погляд? У цій статті ми хочемо познайомитися вас з екзотичною гостею, яка може прикрасити будь-яку ділянку і зробить вагомий внесок у створення гармонії і краси. Ялина блакитна - вічнозелена рослина, побачити яку на своєму газоні мріють багато людей.


Що за дерево таке - ялина блакитна?

Ялина колюча блакитна - дуже красиве дерево. Якщо говорити про дику природу, то вона росте в північній частині Америки, близько від гірських струмків і річок. Її можна споглядати на ґрунті, який не відрізняється особливою родючістю. Зокрема завдяки своїй невибагливості ялина блакитна є ідеальним деревом для озеленення територій і створення ландшафтного дизайну.

Ялина блакитна має такі властивості, як вітро- і морозстійкість, тіньовитривалість. Ви можете посадити її в тому місці саду, який знаходиться в тіні, і все буде чудово. Вона стійка до забрудненого повітря, а значить посадити диво-деревце ви зможете в умовах великого міста.

Ну а про красу блакитної ялини можна говорити довго. Чудове забарвлення цієї рослини, красивий сріблястий наліт притягує захоплені погляди. До речі, цей наліт виконує практичну функцію - допомагає зберігати цінну вологу.

Росте ялина блакитна повільно, але навіть незважаючи на цей факт, всі ландшафтні дизайнери обожнюють прекрасне дерево, адже без неї неможливо створити воістину королівську композицію. Рослина займе своє місце на будь-якій ділянці і зробить її особливо привабливою і гармонійною.

Ялина блакитна - символ благополуччя

До речі, струнка красуня є символом успіху, благополуччя і достатку. Це ще одна причина посадити ялинку на своїй ділянці. Крім того, хвойне деревце дарує відчуття свята, знайоме нам з далекого дитинства.

Де купити блакитну ялину?

Купити блакитну ялину ви можете звернувшись в розплідник декоративних рослин - Біосфера-Л. Ми пропонуємо ексклюзивні рослини з розплідників Європи. Це якісний посадковий матеріал, з яким можна облагородити будь-яку ділянку.

Ми пропонуємо дуже вигідні умови співпраці садовим центрам та оптовим покупцям. Дізнатися детальну інформацію ви можете за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".