Останнім часом в ландшафтному дизайні все частіше застосовуються казкові дерева, що вражають уяву завдяки своєю незвичайною формою. Називаються вони колоноподібними. Справжнім фаворитом у ландшафтних дизайнерів є туя колоновидна. Вона застосовується для створення живих огорож та стін, одиночних, групових посадках, а також створення алей.

Туя колоновидна - казка у вашому саду

Що робить її такою популярною для використання в різних композиціях ландшафтного дизайну? Це дуже красива форма, крона, що тягнеться вгору і створює цікавий контраст у вашому саду. Зелену красуню можна зробити центром композиції, навколо якої буде організовуватися загальний простір садової ділянки. Поряд з нею чудово виглядають кам'яні композиції. Туя колоновидна ідеально підходить для висаджування в кам'янистих садах.

Завдяки колоподібній формі туя підходить для створення відмінних невисоких алей, а також для оздоблення входу і в'їзду на ділянку. Вона доречна як на просторому володінні або парку, так і на невеликому садовій ділянці. З допомогою колоновидних туй можна посадити живопліт біля будинку або альтанки.

"Зелені стіни" в саду

Рівні симетричні посадки краще всього створити з допомогою колоновидних туй. Їх свіжий і дуже акуратний вигляд протягом цілого року робить їх найкращими кандидатами для створення "зелених стін".

Серед особливостей туї - відмінна тіньовитривалість. Вона чудово росте як в тіні, так і на сонці, може рости на свіжих, родючих суглинках і невимоглива до грунту.

Де купити тую колоноподібну?

Купити тую колоноподібну ви можете звернувшись в розплідник декоративних рослин - Біосфера-Л. Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісного посадкового матеріалу, більшу частину якого ми привозимо з розплідників Німеччини, Голландії, Італії, Польщі та доращивам в нашому розпліднику. Це дає можливість вирощувати рослини, адаптовані до клімату України.

Вирощування рослин здійснюється за сучасними європейськими технологіями. При цьому використовується спеціалізована техніка для викопування рослин, крапельний полив.

Великий досвід і професіоналізм дозволяє нам гарантувати якісне викопування, доставку і посадку рослин.

Щоб купити туї колоновидні, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".