Всі прийоми ландшафтного освітлення в компанії «Біосфера-Л»

   Ландшафтне освітлення - перевірений спосіб продовжити чарівність саду, коли зникає сонячне світло і ділянка перетворюється на царство сутінків. Однак при виборі світильників і плануванні штучного освітлення ділянки потрібно обов'язково дотримуватись канонів ландшафтного дизайну і правильно підібрати відтінки. У цьому Вам допоможуть наші фахівці, які зможуть втілити ваші найсміливіші ідеї та проекти!

   Гамма вуличних світильників представлена найрізноманітнішими освітлювальними приладами. Серед них - витончені паркові ліхтарі, садові стовпчики, фасадні підвіси і бра, виконані в різних стилях - від класики до модерну, від сільського до хай-тек і світлодіодного. Паркові світильники призначені для освітлення місць масового відпочинку людей, садових, паркових зон.

   Важливо визначитися також з місцями освітлення. Насамперед - це вхідна частина будинку і доріжки, оскільки вони найчастіше використовуються. Часто ліхтарі розміщують також на парканах, оскільки створюється ілюзія повної освітленості ділянки, а також точково. Правильно і грамотно розміщені елементи освітлення виділять найвиграшніші елементи ділянки - архітектурні особливості будівель, цінні породи рослин, альпійську гірку або водойму.

   Колір елементів освітлення також має вплив на загальну атмосферу - жовтий, гарячий створює домашню теплу атмосферу, синій або білий - навпаки - холодну. Різні кольори підсвічування створюють ілюзію свята.

   Регулюємість освітлення також може бути різною - від натискання кнопки до автоматичного включення (виключення). Важливо зрозуміти, яка оптимальність освітлення на конкретній ділянці - занадто темний сад пригнічує, а надто яскравий - створює ілюзію незахищеності.

   Існують декілька основних прийомів ландшафтного освітлення:

- підсвічування зверху вниз;

- підсвічування знизу вгору;

- підсвічування шляхів (пішохідні доріжки, під'їзні шляхи);

- заднє підсвічування (використовується для створення силуетів, тіней);

- точкове освітлення (використовується для залучення уваги);

- підводне освітлення.
   Важливим у висвітленні саду є не просто вибір точок освітлення, але і вибір світильника. Найчастіше, ми обмежуємося лише його формою. Насправді, важливіше вибрати навіть не сам світильник, а лампи, які й дадуть той чи інший світловий ефект.

Існують такі види ламп для ландшафтного освітлення:

- Люмінесцентні лампи - для використання їх в саду потрібно дорогий вологозахищений корпус;

- Галогенні лампи бувають зовсім мініатюрними, але головний їхній недолік - сильне нагрівання, відповідно і менший термін служби, а для рослин, розміщених поблизу, додаткове тепло, що не завжди добре.

   Особливо уважно слід підходити до вибору світильників для освітлення водних об'єктів - вони повинні бути захищені від водної ерозії і заізольовані від попадання води на контакт.
  «Просунуті» домовласники віддають включати в ландшафт своїх ділянок новий вид освітлення - світлодіоди. Вони дозволяють створювати самі незвичайні світлові ефекти, і при цьому позбавлені багатьох недоліків традиційних джерел світла.

   Хочете жити в казці? Тоді звертайтеся до нас! Завдяки багаторічному досвіду роботи, наша компанія знає про ладншафтний дизайн все!