Ялівець: види, особливості догляду

Планування ландшафтного дизайну - справа не з легких. Часто ми не маємо уявлення, яку рослину нам вибрати, щоб не тільки добре виглядала ділянка, але і не вимагала до себе занадто багато уваги. Для початку найкращим варіантом однозначно стане купити саджанці ялівцю. Ця рослина відноситься до вічнозелених хвойних чагарників сімейства кипарисових. Більш того, ялівець є ще й довгожителем і має характерні цілющі, бактерицидні властивості.

Залежно від виду, він може бути як з прямими голками, так і з лускатими хвоїнками. На нашому сайті ви можете ялівець купити різних видів. Усі вони не вимагають ретельного догляду. Ця рослина дуже стійка до посухи і морозу. Але якщо спека дуже тривала, рекомендується періодичний полив, особливо зрошення водою крони, принаймні, хоча б один раз в тиждень. Також, якщо у вас саджанці першого року посадки, потрібно вкривати їх на зиму.

Ялівець зовсім не вимагає особливих і частих добрив, достатньо всього лише навесні внести близько 50 грамів нітроамофоски (універсального добрива, яке підходить для всіх садових рослин) в грунт навколо стовбура. Але якщо грунт все ж дуже бідний на поживні речовини, тоді слід частіше застосовувати це добриво для підгодівлі. Так само, як і для інших рослин, буде корисно виривати бур'яни час від часу і періодично рихлити землю. Обрізати ялівець можна, якщо тільки виникне бажання надати йому більш акуратною форми. А так він зовсім не потребує обрізки, навіть навпаки, його легко пошкодити під час цієї процедури.

Купити ялівець - правильне рішення, адже рослина насправді дуже гарна і здатна надати саду особливого, цікавого вигляду. Для створення арки на вашій ділянці ми рекомендуємо купити у нас вертикальний вид цієї рослини, а саме sky rocket. Адже він може виростати до 7 м у висоту! При цьому він також є морозостійкий і не вимагає особливого догляду. Але якщо ваш вибір - ялівець горизонтальний, тоді і тут ми з радістю вам допоможемо. Він відрізняється тим, що виростає всього лише до одного метра у висоту, але в той же час надзвичайно гарний. Відмінно буде виглядати біля водойми (як природної, так і штучної). Його хвоя взимку має характерну властивість набувати бурий, іноді навіть фіолетовий відтінок.

Цікавий і козацький ялівець з нашого каталогу. Вшир він може розростися до 20 метрів і утворити щільні зарості, але в висоту він також невеликий, всього лише метр-півтора. Цей вид має своєрідний запах хвої, дещо різкий при розтиранні, оскільки містить ефірну олію сабіноль.

Наша компанія запропонує вам тільки кращий ялівець, ціна якого цілком доступна. Усі наші саджанці вирощені з особливою любов'ю, тому додадуть вашому саду неповторний вигляд. «Біосфера-Л» також надасть вам широкий спектр ландшафтних послуг та великий вибір різноманітних рослин, адже ми працюємо для вас!