Основи ландшафтного дизайну: етапи підготовчої роботи

Більшість з нас в умовах сучасної урбанізації шукає і намагається купити маленький куточок природи: будь-то дача або ж ділянка біля будинку. Те місце, де можна відпочити від метушні, шуму міста, проблем і просто насолодитися видом навколо. Але щоб створити цей маленький оазис, потрібно докласти чимало зусиль, продумати ландшафтний дизайн ділянки самому або ж запросити для цього досвідчених людей.

Фахівці рекомендують для початку спланувати весь процес і продумати, що ж саме ви хочете бачити в результаті. Стиль саду при цьому відіграє одну з головних ролей. Це може бути класичний, англійський, сучасний, сільській стиль або, наприклад, щось зі східної серії.

Ландшафтний проект повинен бути відображений на папері для кращої візуалізації території. Бажано зобразити на плані всі як заплановані, так і наявні споруди з урахуванням масштабу і розташування об'єктів в просторі відносно сторін світу. Рельєф території також відіграє чималу роль, особливо якщо плануються водойми на ділянці.

Далі буде корисним виділити окремі зони на плані, щоб дизайн саду був ще і функціональним. Наприклад, визначитися, де буде житлова, дитяча, спортивна частина або ж ділянка для пікніка.

Наступним етапом має стати розмітка цього плану безпосередньо на ділянці за допомогою таких підручних засобів, як вимірювальна лінійка, кілочки і мотузок. Враховувати треба ще й грунт навколо, а також наявність або відсутність тіні, адже рослини, які ви посадите, відрізняються в своїх перевагах кількості доз світла.

Компанія «Біосфера-Л» з радістю надасть вам усі послуги ландшафтного дизайну, щоб ваш сад був не тільки унікальним, але і дуже затишним для проведення часу. Також, з огляду на план, розмітку на території, наступним етапом, як уже було згадано, повинен стати вибір рослин. Потрібно врахувати не тільки той фактор, як рослини будуть існувати разом: чи не будуть заважати росту, живленню один одному, але й чи гармонійно будуть виглядати поруч на загальному тлі.

Якщо ви не готові взятися за цю задачу, фахівці нашої компанії допоможуть вам не тільки розробити сам ландшафтний проект, але і підібрати потрібні рослини, які ви зможете відразу ж і купити у нас! Ми гарантуємо, що з нашою допомогою ваш сад буде неперевершений.

Рослини, які ми допоможемо вам вибрати, порадують вас своєю колірною гамою, складуться в єдину гармонійну композицію з правильними пропорціями і розташуванням на території вашої ділянки. Якщо ви довірите справу нам, наша компанія зробить все, щоб ваша сім'я і ви відчували себе у власному саду, як на маленькому райському острові.