Декоративні штучні водойми - родзинка вашої ділянки

Компанія «Біосфера-Л» пропонує облаштувати в вашому саду різного виду водойми. Вони стануть не просто окрасою вашої ділянки, а серцем всієї садової композиції. Сучасні технології та обладнання дозволяють вирішити найскладніші дизайни проектів водойми, можна облаштувати не тільки невеличкий ставок, а цілий каскад з водоспадів.

Декоративний ставок буде притягувати чудові погляди ваших гостей. Також він прекрасно служить для пожвавлення пейзажу і, що найкорисніше, в жаркий день дарує заповітну прохолоду.

Компанія «Біосфера-Л» втілить у вашому саду будь-яку штучну водойму. Це може бути:

- фонтан;

- струмок;

- водоспад або каскад водоспадів;

- озеро різних розмірів;

- басейн.

Наша компанія запропонує вам безліч рішень для вашого саду або ділянки. Ми запропонуємо вам проекти, які сподобаються вам і вашому гаманцю. Також від розмірів вашого саду залежить і стиль водойм.

Під час будівництва водойми використовуються виключно якісні матеріали. У нашому штаті тільки високопрофесійні фахівці, які виконають усі роботи на високому рівні і зроблять так, що водойма буде приносити максимальне задоволення при невеликих турботах.

Невеликий ставок біля будинку або дачі запросто додасть вашій ділянці своєрідного затишку. Також можна зробити унікальний акцент - ефектний водоспад.

Можна побудувати на території ділянки екобасейн. Наші фахівці підберуть найбільш відповідні рослини, і вони будуть очищати воду природним шляхом. Його можна доповнити цікавими скульптурами, камінчиками уздовж берегів і рослинами, які люблять вологу.

Гарне рішення - це невелике озеро в відокремленій ділянці саду. Біля нього можна звести альтанку. Свій відпочинок ви зможете розбавити не тільки прогулянкою по декоративному містку, а й риболовлею.

Компанія «Біосфера-Л» пропонує досить широкий вибір різних рослин: водних і вологолюбних. У нас ви знайдете водяні лілії, іриси, очерети і злакові трави.

Якщо ви прийняли рішення облаштувати ваш сад, то водойма в саду, повірте, буде радувати вас і подарує таку необхідну живильну вологу. Дізнатися більш детальну інформацію або замовити послугу з будівництва водойми можна за вказаними номерами телефону. Ми виконуємо замовлення по Києву та Київській області.