ТОП 7 декоративних кущів для саду

Декоративні кущі для саду – обов'язковий елемент завершеного ландшафтного дизайну. Без них важко уявити будь-який сад чи подвір'я. Красиві декоративні кущі для дачі та саду день за днем створюють неповторну атмосферу та допомагають розділити простір на зони. І не дивно – бо ці декоративні кущі не тільки красиві, а й дуже невибагливі у догляді.

«Біосфера-Л» пропонує розгянути найбільш популярні декоративні кущі для саду, догляд за якими мінімальний.

1. Бузок.

У природі налічується кілька десятків видів бузку. Культурних сортів і гібридів налічується ще більше. Всі рослини добре зимують у середній смузі. Вони віддають перевагу сонячним місцям і без клопоту розростаються на будь-яких ґрунтах.

2. Чубушник (садовий жасмин).

Красивий декоративний чагарник розносить вишуканий аромат, а білі, прості квітки приваблюють сотні комах запилювачів. Наявні сорти чубушника відрізняються один від одного термінами цвітіння, формою і розмірами віночків. При цьому всі рослини дуже морозостійкі, не піддаються нападам шкідників і рідко уражуються хворобами.

3. Айва японська.

Гарний плодовий чагарник для дачі та саду має широку розкидисту крону, покритою жорстким листям темно-зеленого забарвлення. Забарвлення сортів вражає своїм різноманіттям: жовті, червоні оранжеві. Є з чого обрати.

4. Жимолость

В нашому кліматі прекрасно себе почувають кущі жимолості справжньої, татарської, капріфоль та інших видів. Рослини висотою від півтора до трьох метрів густо всіяні листям. Молода зелень і пагони мають блакитнуватий відтінок. У червні кущі вкриваються трубчастими білими, жовтуватими, рожевими і помаранчевими квітами, які мають тонкий аромат. Після їх відцвітання з'являються червоні, помаранчеві або темні плоди.

5. Мигдаль трилопатевий

Декоративний чагарник або невелике деревце заввишки до 3 метрів зацвітає до появи листя, вкриваючись яскравим хмарою з квіток. Віночки можуть бути пофарбовані в рожеві, малинові, коралові тони. Квітки щільно сидять на пагонах, тому крона здається повністю рожевою.У середній смузі рослини можуть підмерзати, тому молодий мигдаль на зиму вкривають, а для посадки обирають ділянки, захищені від вітру.

6. Гортензія

Якщо на ділянці багато тіні, декоративні кущі для саду почувають себе пригнічено, погано ростуть і цвітуть. Порятунком для дачника стане тіньолюбива гортензія. Вона добре росте як сама так і в групі. Кулясті або розлогі кущі гортензії, завдяки зусиллям селекціонерів радують дачників білими, рожевими, блакитними і зеленуватими суцвіттями, якими можна милуватися в саду.

7. Калина

Калину можна назвати по-справжньому невибагливим чагарником, але її краса і користь ягід окупають зусилля, необхідні для догляду за рослиною. В садах можна побачити й декоративні види калини, і звичайні екземпляри. Навесні та в перші дні літа кущі калини буквально всипають витончені пишні шапки суцвіть. Цвітіння триває до двох тижнів.

Купити декоративні кущі для саду ви можете в українському розпліднику «Біосфера-Л». На Вас чекають тільки найкращі рослини за доступними цінами та зі зручною доставкою. Замовивши кущ для свого саду, ви зможете скомбінувати його з іншими рослинами та створити неповторний інтер'єр!