Клен гостролистий Глобозум (Acer platanoides Globosum)

Клен гостролистий Глобозум (Acer platanoides Globosum)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4719258
 
Способи оплати: Оплата визначається індивідуально
Способи доставки: Доставка по домовленості

Характеристики

висота, м   2,25-2,50

Опис Клен гостролистий Глобозум (Acer platanoides Globosum)

Дерево до 6 метрів заввишки і близько 5-6 метрів в діаметрі, з щільною кулястою кроною, зберігається без формувальної обрізки. Розмножується клен гостролистий Глобозум щепленням на основний вид в штамб або в кореневу шийку. Висота дерева залежить від висоти штамба, на яку зроблено щеплення. Листя 5-7-ти лопатеве, з дугоподібними розрізами по краях насичено світло-зелені. Ефектне осіннє забарвлення — інтенсивно-жовте, часто з червонуватим відтінком. Цвітіння в квітні-травні, до розпускання листя жовтувато-зеленими, запашними квітками, зібраними в щитковидні суцвіття. Квітучі дерева дуже декоративні. Плід - це велика, коричнева двокрилка, дозріває у вересні. Росте повільно. Морозостійкий і зимостійкий. Тіньовитривалий, особливо в молодому віці, але з віком стає більш світлолюбним. Вимогливий до родючості і вологості грунту. На бідних грунтах недовговічний. Чутливий до засолення грунту. Вітростійкий. Не переносить застою води і близький рівень стояння ґрунтових вод. Не пошкоджується шкідниками. Добре реагує на підживлення. Використовується для солітерних, алейних і рядових посадок, для створення невеликих груп в малих садах, скверах і парках. Рекомендується в якості акцентної рослини в деревно-чагарникових групах. Ідеальний для садів регулярного стилю.

Купити клен гостролистий Глобозум (Acer platanoides Globosum) можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Клен остролистный Глобозум (Acer platanoides Globosum)
Дерево до 6 метров высотой и около 5-6 метров в диаметре, с плотной шаровидной кроной, сохраняющейся без формирующей обрезки. Размножается клен остролистный Глобозумпрививкой на основной вид в штамб или в корневую шейку. Высота дерева зависит от высоты штамба, на которую сделана прививка. Листья 5-7-ти лопастные, с дугообразными разрезами по краям насыщенно светло-зеленые. Эффектная осенняя окраска — интенсивно-желтая, часто с красноватым оттенком. Цветение в апреле-мае, до распускания листвы желтовато-зелеными, душистыми цветками, собранными в щитковидные соцветия. Цветущие деревья очень декоративны. Плод  - это крупная, коричневая двукрылка, созревает в сентябре. Растет медленно. Морозоустойчив и зимостоек. Теневынослив, особенно в молодом возрасте, с возрастом становится более светолюбивым. Требователен к плодородию и влажности почвы. На бедных почвах недолговечен. Чувствителен к засолению почвы. Ветроустойчив. Не переносит застоя воды и близкий уровень стояния грунтовых вод. Не повреждается вредителями. Хорошо отзывается на подкормки. Используется для солитерных, аллейных и рядовых посадок, для создания небольших групп в малых садах, скверах и парках. Рекомендуется в качестве акцентного растения в древесно-кустарниковых группах. Идеален для садов регулярного стиля.


Купить клен остролистный Глобозум (Acer platanoides Globosum) можно, оформив заказ через корзину или обратившись по контактным номерам к менеджеру-консультанту.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Декоративні рослини великий асортимент під Києвом, Біосфера-Л
(основний офіс)

01000, Україна, Київська, Київ, вул. Васильківська, будинок 37
  • +38 (044) 492-84-XX

Офіційний сайт

Біосфера-Л - декоративні рослини

Біосфера-Л - декоративні рослини

 
 

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create